0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Шарен чад персонализирана Божиќна порибување дома Божиќно дрво камин виси украси

Шарен чад персонализирана Божиќна порибување дома Божиќно дрво камин виси украси

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Овие прекрасни божиќни чорапи се изработени од висококвалитетна полиестерска ткаенина со бела кратка кадифен, е Дедо Мраз што чувствува украси за Божиќен празник Должина : 16,5 инчи, отворање : 8. Порибувањето е добра големина, висок капацитет, многу соби за подароци и бонбони. Персонализиран дизајн : чорапот за Божиќен празник е оригинален црвен, врвниот оброк на чорапот е бел, сега, имавме избрана шема за дизајн, отпечатена на берзата, тоа е персонализирана Божиќни чорапи. Божиќното порибување е идеално за Божиќни украси, можете да ги обесувате на новогодишни елки, камини, прозорци или каде и да сакате, може да им се дадат и како подароци за деца и исполнети со бонбони. Печатеното порибување за Божиќ може да се пее и може да се користи, сугерира измиено со ладна вода. Овие прекрасни божиќни чорапи се изработени од висококвалитетна полиестерска ткаенина со бела кратка кадифен, е Дедо Мраз што чувствува украси за Божиќен празник. Должина : 16,5 инчи, отворање : 8. Порибувањето е добра големина, висок капацитет, многу соби за подароци и бонбони. Персонализиран дизајн : чорапот за Божиќен празник е оригинален црвен, врвниот оброк на чорапот е бел, сега, имавме избрана шема за дизајн, отпечатена на берзата, тоа е персонализирана Божиќни чорапи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата