0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ангелин Детс САД направи персонализирани бебешки ќебиња, жолто бебе ќебе со име, обичај бебе ќебе подарок за девојчиња момчиња на роденден Божиќ 60х80 Шерпа

Ангелин Детс САД направи персонализирани бебешки ќебиња, жолто бебе ќебе со име, обичај бебе ќебе подарок за девојчиња момчиња

DEN 633.60
Во магацинот.

Тековен

Се одликува со врвни материјали како минки руно или шерпа руно, нудејќи мека и удобна текстура која е исто така отпорна на пилиња и долготрајни Доаѓа во три големини за да ги задоволи потребите на различни возрасни групи - деца, тинејџери и возрасни. Опцијата 30 "x 40", која е идеална за бебе, куче или за дополнителна топлина, е најмалата достапна големина. Големината од 50 ”x 60” е совршена за лежење, користете како шал додека патувате, или за дремнување. Најголемата големина, 60 ”x 80”, е одлична опција за возрасни кои сакаат поголемо ќебе да се гушкаат. Лесно за грижа и разноврсна во неговата употреба. Може да се мие во машина или со рака и може да се исуши на ниска температура. Ова ќебе не е само симпатична опција за постелнина, туку може да послужи и како ќебе за спиење, летен ватенка, климатизација ќебе, ќебе за слободно време, ќебе за софа, ќебе за патување, ќебе за дремат, кревет за задно седиште, па дури и а Пикник ќебе, меѓу другите. Кликнете на копчето "Прилагодете" за да ни ги дадете вашите сопствени информации. Нема достапен преглед во живо. Нашиот квалификуван дизајнер рачно и внимателно ќе ја додаде вашата персонализација на ќебето. Крајниот резултат ќе биде убаво прилагодено ќебе. Ова персонализирано ќебе за принцеза е безвременски и значаен подарок што ќе му донесе радост на секое дете на нивниот посебен ден и ќе биде богатство со години што ќе дојде како уникатен и незаборавен чувар. Без разлика дали станува збор за роденден, празник, крштевање или која било друга посебна пригода, ова ќебе е совршен подарок за да му покаже на малата принцеза во вашиот живот колку се грижите и да создадете трајно сеќавање на нивниот посебен ден. Персонализирано ќебе за принцеза е прекрасен додаток на колекцијата на пријатни и удобни предмети на секое девојче. Овој вид ќебе е дизајниран да биде мек, топол и визуелно привлечен, што го прави совршен подарок за нов родител или семејство што очекува. Едно од најважните размислувања при изборот на персонализирано ќебе за принцеза е изборот на материјал.

Параметри на производот

Стоката во категоријата