0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ползи во затворен тепих игра душеци диносауруси doodle за дневна соба спална соба едукативна расадник под подрачје килими 72x48inch

Ползи во затворен тепих игра душеци диносауруси doodle за дневна соба спална соба едукативна расадник под подрачје килими 72x48inch

DEN 895.84
Во магацинот.

Тековен

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го штити подот, избледе и абење митра-изработена полиестер 【Големина】 72x48in/183x100cm. 【Мека најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го штити подот, згаснете и абење, изработен од машински полиестер. 【Големина】 72x48in/183x100cm. 【Меко и издржливо - не само што им дава на луѓето меко чувство, туку е и отпорно на бледнее и не паѓа. Удобната мемориска пена во средина на современиот килим може да ги смири вашите уморни нозе. Може да се чувствувате слободни да легнете на областите на тепих. 【Совршен семеен декор】 Област килим е идеален избор за украсување на домови. Погоден за спална соба, дневна соба, студија, детска соба, градинка, студентски дом, итн. Додадете модерен стил во секоја просторија. 【Совети】 За да се преносни логистички транзит, ќе го преклопиме душекот. Може да има набори кога ќе го добиете килимот во областа. И ќе се опорави по неколку дена. Фетуре на производи : Материјал : Полиестерска ткаенина, пластика што не е ткаени точки на дното. , мека и удобна обоена палска пена пена мат.Весав отпорен на абење, не паѓа надолу. Дното на земјата користи неткаена ткаенина и точка пластична дното, повеќе анти-лизгачки, трајни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата