0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Љубов Софтбол Сет на 2 Фрли Перница Покрива Квадратни Перница Перници За Софа Кауч Спална Соба Автомобил Декоративни

Љубов Софтбол Сет на 2 Фрли Перница Покрива Квадратни Перница Перници За Софа Кауч Спална Соба Автомобил Декоративни

DEN 207.84
Во магацинот.

Тековен

Полиестер Произведено во САД Или Увезено. Материјал : овој смешен комплет за навлаки за перници за фрлање од 2 е изработен од полиестер,удобен и супер мек допир,висококвалитетен скриен патент сошиен на работ за елегантен изглед. Скриен Патент : навлаките за перници се дизајнирани со невидлив патент,кој е потрајен,прекрасен и работи одлично,не само што може да го разубави изгледот на капакот на перницата и да обезбеди лесно вметнување и отстранување. Уникатно Печатење : оваа модна навлака за перници се различни убави, боите се живописни што може добро да се совпаднат со повеќето украси на домот,фрлаат навлаки за перници додаваат многу боја и уникатен дизајн во просторијата. Совршена Декорација : овој квадратен кауч фрли перници покритие за кревет имаат различни живописни бои за да одговараат на вашата различна декорација, на пример совршено одат со дневна соба,спална соба,канцеларија,автомобил,кауч, троседот и така натаму. Одличен Подарок : оваа навлака за перници е погодна за употреба во сите сезони,дише за топло лето,додека е топла за студена зима,додадете свежина и виталност во вашиот удобен дом,исто така како подарок за пријател или семејство на божиќ,загревање на куќата,денот на благодарноста. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : овој смешен комплет за навлаки за перници за фрлање од 2 е изработен од полиестер,удобен и супер мек допир,висококвалитетен скриен патент сошиен на работ за елегантен изглед. Скриен Патент : навлаките за перници се дизајнирани со невидлив патент,кој е потрајен,прекрасен и работи одлично,не само што може да го разубави изгледот на капакот на перницата и да обезбеди лесно вметнување и отстранување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата