0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Елвирос Перница Од Цервикална Мемориска Пена, 2 Во 1 Контурни Ортопедски Перници За Поддршка за Болки Во Вратот, 2 Во 1 Перници Од Контурна Мемориска Пена За Олеснува?

Елвирос Перница Од Цервикална Мемориска Пена, 2 Во 1 Контурни Ортопедски Перници За Поддршка за Болки Во Вратот, 2 Во 1 Перници

DEN 1414.40
Во магацинот.

Тековен

?ПРИЛАГОДЛИВА МЕКОСТ/ЦВРСТИНА : оваа цервикална перница е дизајнирана со две заменливи влошки од мемориска пена Ако сте навикнати да спиете на мека перница,користете ја сината влошка за да одговара на перницата, а другата жолта влошка е посоодветна за луѓе кои спијат на тврда перница. Ова ви дава повеќе опции за уживање во помека или поцврста перница. ?ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА : Ортопедската перница Елвирос ги користи разделувачите за да ја прилагоди висината и да задоволи различни потреби за спиење со две опции за висина. Тој е дизајниран да обезбеди соодветна поддршка и усогласување на вратот и рамото, за олеснување на болката во вратот и рамото за спиење поради неправилна положба. ? 2 ВО 1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Различен Од традиционалните перници, Перницата Од цервикална мемориска пена Елвирос комбинира перница за вратот и перница за кревет во една, перницата за вратот на грлото на матката комбинира перница за вратот и традиционална цервикална перница во еден уникатен дизајн. ?DESIGNОНОМСКИ ДИЗАЈН НА КОНТУРА : ergономското јадро На перницата Елвирос е изработено од 100% мемориска пена со висока густина што неговото бавно враќање од 5 секунди нуди одлична удобност и поддршка, дури и долгорочна употреба без деформација. ?ОТСТРАНЛИВА НАВЛАКА за ПЕРНИЦИ што ДИШЕ : навлаката за перници е изработена од полиестерски влакна погодни за кожата, што ја олеснува циркулацијата на воздухот и ви дава удобна и ладна средина за спиење. И се отстранува и се пере во машина за лесно чистење. Ова е одличен подарок за себе,семејството и пријателите. Доколку наидете на какви било проблеми за време на употребата, слободно контактирајте не. Ние ќе ви обезбедиме задоволително решение. ?ПРИЛАГОДЛИВА МЕКОСТ/ЦВРСТИНА : оваа цервикална перница е дизајнирана со две заменливи влошки од мемориска пена . Ако сте навикнати да спиете на мека перница,користете ја сината влошка за да одговара на перницата, а другата жолта влошка е посоодветна за луѓе кои спијат на тврда перница. Ова ви дава повеќе опции за уживање во помека или поцврста перница. ?ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА : Ортопедската перница Елвирос ги користи разделувачите за да ја прилагоди висината и да задоволи различни потреби за спиење со две опции за висина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата