0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Хомојојо Дремат Вратот Симпатична Стол Перница Канцеларија Удобен Дом Пренослив За Кревет Перница Спиење Мал

Хомојојо Дремат Вратот Симпатична Стол Перница Канцеларија Удобен Дом Пренослив За Кревет Перница Спиење Мал

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Канцелариска Перница За Дремка : перницата има едноставен дизајн, едноставен метод на употреба и заштедува време и заштедува труд Перница За Потпирач за Глава За Спиење : Перницата е изработена од сунѓер за меморија од висока класа и материјал од ткаенина, што може да ја издржи терминската употреба. Перници За кревет : добро ќе ги поддржи главата и вратот, ќе помогне да се ослободи притисокот и да се направи задоволство при возењето. Снабдување Со Одмор на вратот : Ergономскиот дизајн обезбедува совршена поддршка за вратот без терминска болка при патување. Пренослива Перница За Вратот : Произведена со благи и издржливи материјали, практична и стилска, добро се совпаѓа со многу возила. Канцелариска Перница За Дремка : перницата има едноставен дизајн, едноставен метод на употреба и заштедува време и заштедува труд. Перница За Потпирач за Глава За Спиење : Перницата е изработена од сунѓер за меморија од висока класа и материјал од ткаенина, што може да ја издржи терминската употреба. Перници За кревет : добро ќе ги поддржи главата и вратот, ќе помогне да се ослободи притисокот и да се направи задоволство при возењето. Снабдување Со Одмор на вратот : Ergономскиот дизајн обезбедува совршена поддршка за вратот без терминска болка при патување. Пренослива Перница За Вратот : Произведена со благи и издржливи материјали, практична и стилска, добро се совпаѓа со многу возила. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Перницата-Боја : Зелена меморија перница За спиење-Големина : 42, 00Х21, 50Х10, 00см/16, 51Х8, 45Х3 декоративна перница. - Материјал : Мемориски Сунѓер, ткаенина удобна перница за дремка-Едноставна структура, компактна големина, погодна за оваа перница за вратот да се фиксира на задниот дел од перниците на креветот на столот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата