0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Палецот на палецот на палецот Noctulucent комплети за PS2, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One Controller Pack од 16 парчиња

Палецот на палецот на палецот Noctulucent комплети за PS2, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One Controller Pack од 16 парчиња

DEN 111.84
Во магацинот.

Тековен

Специјален и уникатен дизајн 4 пар бело може да светне во темница. 4 пар црни не можат да осветлат. Силиконски палецот на капакот на капакот за зафат за PS3 / PS4 / Xbox 360 / Xbox One Controllers Game. Лесно за инсталирање - само свртете ги капачињата внатре и потоа постете ги стапчињата. Подобрете го вашето искуство со игри со овие едноставни додатоци за конкавна зафат. Направено од висококвалитетен силикон, удобен и издржлив; Точен и чувствителен дизајн, ви овозможува совршено искуство за играње. Специјален и уникатен дизајн. 4 пар бело може да светне во темница. 4 пар црни не можат да осветлат. Силиконски палецот на капакот на капакот за зафат за PS3 / PS4 / Xbox 360 / Xbox One Controllers Game. Лесно за инсталирање - само свртете ги капачињата внатре и потоа постете ги стапчињата. Подобрете го вашето искуство со игри со овие едноставни додатоци за конкавна зафат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата