0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Тојандона Бебе Пелена Кеси Хигиенски Салфетки Торба Нега Рампа Држи Торба Патент Нега Рампа Држач Сува Влажна Торба Пелена Влажна Торба Крпа Пелена Торба Торба За

Тојандона Бебе Пелена Кеси Хигиенски Салфетки Торба Нега Рампа Држи Торба Патент Нега Рампа Држач Сува Влажна Торба Пелена Влажна

DEN 502.40
Во магацинот.

Тековен

ТОРБИ ЗА ЧУВАЊЕ ПЕЛЕНИ за БЕБИЊА Мулти- : патни торби, торби за складирање, козметички кеси, чанти, КЕСИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ САЛФЕТКИ користи затворање На Патент за подобра безбедност и намалување на загубата. ВЛОШКИ ЗА САЛФЕТКИ ТОРБИ за СКЛАДИРАЊЕ Двојните џебови овозможуваат складирање на повеќе дневно носење, без фитил или протекување. ПАТЕНТ САНИТАРНА САЛФЕТКА торба Двојните џебови овозможуваат складирање на повеќе дневно носење, без фитил или протекување. ТАМПОНИТЕ СОБИРААТ кеси и користат. ТОРБИ ЗА ЧУВАЊЕ ПЕЛЕНИ за БЕБИЊА Мулти- : патни торби, торби за складирање, козметички кеси, чанти,. КЕСИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ САЛФЕТКИ користи затворање На Патент за подобра безбедност и намалување на загубата. ВЛОШКИ ЗА САЛФЕТКИ ТОРБИ за СКЛАДИРАЊЕ Двојните џебови овозможуваат складирање на повеќе дневно носење, без фитил или протекување. ПАТЕНТ САНИТАРНА САЛФЕТКА торба Двојните џебови овозможуваат складирање на повеќе дневно носење, без фитил или протекување. ТАМПОНИТЕ СОБИРААТ кеси и користат. Список на пакети 1 х Карактеристики На Сува Влажна Торба-повеќенаменски : Патни торби, вреќи за складирање, козметички кеси, чанти итн држач за подлога за нега на патент. - Материјал : Памучна Ткаенина и торба за прв период НА ТПУ - Боја : како што е прикажано сува влажна кеса.

Параметри на производот

Стоката во категоријата