0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Марамчиња Диспензерот, Држач За Бришење За Бебе &засилувач; Возрасни, Се Одвои Бришење Контејнер, Држи Марамчиња Свежи, Една Рака Операција. Не-Лизгање, Лесно Отвора

Марамчиња Диспензерот, Држач За Бришење За Бебе &засилувач; Возрасни, Се Одвои Бришење Контејнер, Држи Марамчиња Свежи, Една Рака

DEN 191.84
Во магацинот.

Тековен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Ако имате бебе во вашиот дом, каков совршен диспензер за марамчиња за бебиња, ова е едноставно спасител на животот. Справување со сите видови итни моменти. Погоден за Спална Соба, Соба За Бебиња/Расадник. Далеку Од Валкано Бришење : марамчињата лесно се валкаат од прашина и други расипувања по отклучувањето, случајот За бришење Може ефикасно да ви помогне да избегнете таков проблем. Ефикасно го одржува бришењето чисто, подалеку од прашина и дамки. Чувајте Ги Марамчињата Свежи : Seposeve користи капак за покривање прашина и силиконски прстен во внатрешноста на диспензерот за бришење за да го забави испарувањето на влагата од влажните марамчиња, што ги одржува марамчињата Свежи и чисти во диспензерот за бришење. Лесно За Ракување Со Една Рака : Пондериран дизајн за употреба со една рака, тежината на држачот за бришење гарантира дека само едно бришење ќе се извлече истовремено со една рака.

Параметри на производот

Стоката во категоријата