0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Запостави флексибилни алатки 40 парчиња Ортодонтски врски за лигатура за стоматолошки врски загради за загради гумени ленти o прстени еластични ленти за загради

Запостави флексибилни алатки 40 парчиња Ортодонтски врски за лигатура за стоматолошки врски загради за загради гумени ленти o прстени еластични

DEN 132.64
Во магацинот.

Тековен

Ортодонтската лигатура вратоврска може да се исчисти и ладна и да се натопи Дизајнот со низок профил се вклопува под крилјата на заграда и не го иритира гингивалот. Заоблените агли и рамниот врв обезбедуваат лигатура што ја држи жицата построга и. Стоматолошката ортодонтска лента за лигатура е изработена од ПП и има добра еластичност. Вклучете : 40 парчиња, големина околу : 6,50 x 1,50 x 0,40 cm/2.55 x 0,59 x 0,16 in. Дизајнот со низок профил се вклопува под крилјата на заграда и не го иритира гингивалот. Заоблените агли и рамниот врв обезбедуваат лигатура што ја држи жицата построга и. Стоматолошката ортодонтска лента за лигатура е изработена од ПП и има добра еластичност. Вклучете : 40 парчиња, големина околу : 6,50 x 1,50 x 0,40 cm/ 2.55 x 0,59 x 0,16 in. Опис Карактеристики- Материјал : ПП- Боја : Бела- Големина : 6. 16 во пакет, вклучувајќи 40 x лигатурни врски.

Параметри на производот

Стоката во категоријата