0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Confulkoala Contенски памучен плетен дрес џогири со џебови за обични тренинзи за џемпери

Confulkoala Contенски памучен плетен дрес џогири со џебови за обични тренинзи за џемпери

DEN 559.84
Во магацинот.

Тековен

85% памук, 15% полиестер Повлечете го затворањето. Направено од супер-мека памучна ткаенина со еластична лента за половината. Наменето за целодневни обуки за удобност или светло влијание. Две предни џебови за вашите најважни работи. Цела должина; Околу 28 '' inseam. Мека и дише памучна плетена ткаенина. Еластична лента за половината за прилагодливо вклопување. Заштитени манжетни за трендовски изглед. Џебови за дополнителна функционалност. Карактеристики на поткирање на пот и брзо сушење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата