0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Никелодеон Дете Момчиња Шепа Патрола Памук Бејзбол Капа

Никелодеон Дете Момчиња Шепа Патрола Памук Бејзбол Капа

DEN 239.20
Во магацинот.

Тековен

100% памук Предвремено затворање. Миење Раце Само. Бејзбол капа за момчиња со Потера, Урнатини и Маршал Од Патролата На Шепите На Никелодеонс со Фраза "МВП" на круната и "Највредните Младенчиња" на работ. Црвената бејзбол капа со 5 панели е изработена од издржлив памучен диагон. Карактеристики закривен раб, големи шарени слики со карактер на круната и работ со везени букви "МВП" на круната, сина внатрешна лента за пот и разнобојно црвено и сино затворање на грбот за лесно прилагодување. Прилагодливо вклопување со лесно за употреба брзо затворање на грбот за мали момчиња на возраст од 2-4 години. Приближни димензии на круната : 6,75 " (Л) х 6,63 "(В) х 5,38" (Ч) - 51 см обем. Гребенот е 2,50" (Л) х 6,25 "(В). Инструкции за нега : рачно миење ладно со слични бои. Белило без хлор. Легнете рамно за да се исуши. Официјално лиценциран никелодеон шепа патрола производ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата