0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Равбиологија Витамин Ц Миење На Лицето. Анти СТАРЕЕЊЕ &засилувач; Возрасни Акни Контрола. Сите во 1 Чистење, Тонер и Редуктор На Брчки

Равбиологија Витамин Ц Миење На Лицето. Анти СТАРЕЕЊЕ &засилувач; Возрасни Акни Контрола. Сите во 1 Чистење, Тонер и Редуктор На Брчки

DEN 159.20
Во магацинот.

Тековен

Конечно АНТИ СТАРЕЕЊЕ И КОНТРОЛА НА АКНИ ЗА ВОЗРАСНИ Миење Лице за Сите ТИПОВИ КОЖА!!! Органско ПЕРЕЊЕ БЕЗ сулфат на база НА алое вера и шеќер, кое е доволно моќно за да ги отстрани сите нечистотии без да ја исуши кожата. ГО ЗАМЕНУВА отстранувачот на шминка, миењето лице и тонерот со осумкратна антиоксидантна заштита. ИЗБЛЕДУВА ДАМКИ и промена на бојата. ЈА РАФИНИРА текстурата на КОЖАТА и ја НАМАЛУВА големината на ПОРИТЕ. ГИ НАМАЛУВА БРЧКИТЕ со 96% намалување на формирањето на слободните радикали додека ги минимизира постоечките брчки. Миењето На Лицето Со Витамин Ц На Суровата Биологија е за сите ТИПОВИ КОЖА. Нема да ја исуши вашата кожа но е доволно ефикасна за шминкање off.NO ПОТРЕБА За ОТСТРАНУВАЊЕ ШМИНКА Повеќе! Средството за чистење е формулирано СО ВРВНИТЕ СОСТОЈКИ ПРОТИВ Стареење На Убавината, така што веќе НЕМА ПОТРЕБА од тонер!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата