0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
СКИН Крем Обратно Со Ферулна Киселина, Ретинол и Витамин Ц - Крем Обратно Интензивно - Анти-Стареење Крем со Хијалуронска Киселина До Полна Кожа и Мазни Брчки. Ферул?

СКИН Крем Обратно Со Ферулна Киселина, Ретинол и Витамин Ц - Крем Обратно Интензивно - Анти-Стареење Крем со Хијалуронска Киселина До

DEN 479.84
Во магацинот.

Тековен

Моќна мешавина Против Стареење : биомиметичка три-пептид помага во поддршката на структурата на кожата со намалување на ослободувањето на негативни протеини кои го забрзуваат стареењето на кожата и наместо тоа промовираат подобрување на еластичноста и контурирањето на кожата Кремот Обратно се напојува со уникатен комплекс, вклучувајќи Ферулна Киселина, Ретинол и Витамин Ц, што помага да се намали изгледот на сериозни брчки, подобрување на текстурата, тонот и цврстината додека се брани кожата од стресни фактори на животната средина. Надградете Ја Вашата Дневна Рутина : Користете АМ и ПМ. Нанесете 1-2 пумпи, нежно притискајќи крем во лицето и вратот. За оптимални резултати, се применуваат по Кожата Длабоко Брчки Протокол Возраст Ресетирање Серум Интензивна. Користете дневна крема за сончање со широк спектар додека го користите овој производ. Чиста + Без Суровост : овој производ е чиста убавина И одобрен ОД ПЕТА, плус, тој е развиен, формулиран, тестиран и произведен во САД.

Параметри на производот

Стоката во категоријата