0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
елизабет, Грејпфрут, Крем За Раце, 3,3 Унци, Бело, 26466

елизабет, Грејпфрут, Крем За Раце, 3,3 Унци, Бело, 26466

DEN 400.00
Во магацинот.

Тековен

7% Шеа Путер Свеж Мирис На Грејпфрут. Произведено во САД. точка волумен : 3. состојки : Вода (Аква)(Еу), Бутиросперма Паркови (Шеа) Путер, Изопропил Палмитат, Персеа Гратисима (Авокадо) Масло, Цетил Алкохол, Глицерил Стеарат, Глицерин, Стеаринска Киселина, ПЕГ-100 Стеарат, Миристил Миристат, Диметикон, Цетеарил Алкохол, Хидрогенизирано Рицинусово Масло, Рицинус комунис (Рицинус) Семе Масло, Токоферил Ацетат, Алуминиум Скроб Октенилсукцинат, Полисорбат 60, Феноксиетанол, Цитрус Лимон (Лимон) Кора Масло, Цитрус Паради (Грејпфрут) кора Екстракт, Цитрус Ауранциум Бергамија (Бергамот) Кора Масло, Натриум Полиакрилат, Калиум Сорбат, Ксантан Гума За Џвакање, Циклопентасилоксан, Пег/Ппг-18/18 Диметикон, Етилхексилглицерин, Дисодиум Едта, Тридекет-6, Тимус Вулгарис (Мајчина Душица) Цвет/Лист/МАСЛО, Цитрус Мандарина (Мандарина) Кора Масло, Лимонска Киселина, Екстракт Од Лист Од Симфитум Офцинале, Хедера Хеликс (Бршлен) Екстракт Од Лисја/Стебло, Екстракт Од Корен Од Панакс Женшен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата