0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Есенцијално Масло од лимон | Цитрус Лимонум | Масло Од Лимон | За Дрво | За Кожа | за Печење | За Тело | Чисто Природно | Пареа Дестилирано | Терапевтско Одделение | 50мл | 1,

Есенцијално Масло од лимон | Цитрус Лимонум | Масло Од Лимон | За Дрво | За Кожа | за Печење | За Тело | Чисто Природно | Пареа Дестилирано

DEN 215.20
Во магацинот.

Тековен

Најпознат Бренд 100% Чисто И Природно. Сертифициран Квалитет. Терапевтско Одделение. Загарантирана Чистота. Р В Есенцијално Чисто Есенцијално Масло Од Лимон-Лимон Од Цитрус (100% Чисто И Природно Терапевтско одделение). Маслата се пакуваат во висококвалитетни килибарни стаклени шишиња до 100мл. И 300мл, 630мл и 1250мл во висококвалитетни девствени алуминиумски шишиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата