0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Бруклин Ботаника Масло Од Чајно Дрво Пилинг За Тело и Пилинг За Тело Од Лаванда-Навлажнувачко И Пилинг Тело, Лице, Рака, Пилинг За Нозе-Се Бори Со Фини Линии , Брчки-О?

Бруклин Ботаника Масло Од Чајно Дрво Пилинг За Тело и Пилинг За Тело Од Лаванда-Навлажнувачко И Пилинг Тело, Лице, Рака, Пилинг За Нозе-Се Бори

DEN 319.68
Во магацинот.

Тековен

ПИЛИНГ ЗА СОЛ ЗА ПИЛИНГ - овој пилинг за тело за пилинг може нежно да ја ексфолира кожата и да ги отстрани сувите и мртвите клетки од кожата Пилингот ќе промовира свежа, поздрава и помлада кожа. Исто така, може да ја подобри ефикасноста на локалните производи за нега на кожата бидејќи кожата ќе може да го апсорбира навлажнувачот и да го задржи подолго. Совршен за употреба како пилинг за стапала за меки, мазни стапала. НАВЛАЖНУВАЧКИ ПИЛИНГ ЗА ЦЕЛОТО ТЕЛО-богатите и скапоцени масла содржани во овој пилинг за раце, стапала и лице се заживувачки и негуваат. Тој е одличен навлажнувач за кожата и може да делува како средство за чистење на мрсна и склона кон акни кожа. Нежно избришете ја мртвата, сува кожа и откријте ја кожата со понов изглед одоздола со овој пилинг за лице и пилинг за кожа. МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО ТЕЛО И ПИЛИНГ ЗА СТАПАЛА - чистото масло од чајно дрво е познато по својата способност да помогне во смирување и смирување на иритираната, чешање и сува кожа. Исто така, најчесто се користи во производи за нега на стапала за стапала на спортисти, чешање, рингворм, нокти на нозете и испукани стапала. Бришење на овој пилинг за стапала од чајно дрво и пилинг за тело на кожата за терапевтско олеснување. МАСЛО ОД ЛАВАНДА ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО ЗА АКНИ-маслото од лаванда е познато по своите одлични придобивки за кожата и се верува дека помага во спречување и подобрување на кожата склона кон акни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата