0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Wybfztt-188 керамика директно чешел за коса со чешел за коса со двојна намена за внатрешна намера мини анти-скалинг дизајн

Wybfztt-188 керамика директно чешел за коса со чешел за коса со двојна намена за внатрешна намера мини анти-скалинг дизајн

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Дизајнот на предната термичка изолација ефикасно го спречува скалацијата, што го олеснува користењето и намалувањето на ризикот од скалирање Забите на чешел се анти-скалинг, двостепено прилагодување на температурата, достапно во студентските домови. Избрани материјали за греење, брзо загревање за 10 секунди, имате повеќе време да се облечете. Единствената технологија за греење под внимателна контрола на температурата може ефикасно да се грижи за косата и да одржува природен сјај. Мал и лесен за носење, дами дома/патување/работа. Дизајнот на предната термичка изолација ефикасно го спречува скалацијата, што го олеснува користењето и намалувањето на ризикот од скалирање. Забите на чешел се анти-скалинг, двостепено прилагодување на температурата, достапно во студентските домови. Избрани материјали за греење, брзо загревање за 10 секунди, имате повеќе време да се облечете. Единствената технологија за греење под внимателна контрола на температурата може ефикасно да се грижи за косата и да одржува природен сјај. Мал и лесен за носење, дами дома/патување/работа. Име : Мини виткање Ironелезна функција : Кадрава коса : Сина, Pinkcare : Избришете го сувото достапно материјал : pa.pcsize : 23cmthe Дизајн на предната термичка изолација ефикасно го спречува скалацијата, со што е полесно да се користи и намали ризикот од скала. а температурата се прилагодува на две нивоа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата