0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Клип За Коса Од Орев Клип За Голем Зафат Женски Елегантен Заден Дел Од Главата Лажица Намотана Шамија за Коса врвен Клип Зафат За Коса

Клип За Коса Од Орев Клип За Голем Зафат Женски Елегантен Заден Дел Од Главата Лажица Намотана Шамија за Коса врвен Клип Зафат

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба. Цврст, долготраен сјај. Добро дизајниран и вреди да се има. Ова е добар избор за вашето секојдневно патување или банкет. Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај. Направено со грижа, ја исполнува својата доверба. Цврст, долготраен сјај. Добро дизајниран и вреди да се има. Ова е добар избор за вашето секојдневно патување или банкет. Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај.Направено со грижа, ја исполнува својата доверба.Цврст, долготраен сјај.Добро дизајниран и вреди да се има.Ова е добар избор за вашето секојдневно патување или банкет.Пакетот содржи : 1 * фиба забелешка : 1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење. Пред да конкурирате, бидете сигурни дека не ви пречи. Боите може да варираат во зависност од мониторот, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата