0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Четка за коса со перница од Vipk, пластична шарена Велигден, соодветна добра масажа и антитатична четка за коса за коса за сува и влажна коса, густа, виткана или исправ

Четка за коса со перница од Vipk, пластична шарена Велигден, соодветна добра масажа и антитатична четка за коса за коса за сува и влажна

DEN 207.84
Во магацинот.

Тековен

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со перничиња со дупки за промовирање на циркулацијата на крвта и ублажување на заморот; Специјални најлонски заби со мазен чешел, ефективни точки за масажа, анти-статични; Кадравата коса не е лесна за јазол. Совршен за мажи, жени и деца со сите типови коса. За секаков вид коса, погодна за сува и влажна коса, густа, кадрава или исправена. Одлично за екстензии на коса и перики. GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени. Масажа за масажа на воздухот со перничиња со дупки за промовирање на циркулацијата на крвта и ублажување на заморот; Специјални најлонски заби со мазен чешел, ефективни точки за масажа, анти-статични; Кадравата коса не е лесна за јазол. Совршен за мажи, жени и деца со сите типови коса. За секаков вид коса, погодна за сува и влажна коса, густа, кадрава или исправена. Одлично за екстензии на коса и перики. VIPK VIPK се стреми да ги обезбеди најдобрите производи и услуги на клиентите. Нашата крајна мешавина на најубав материјал и супериорна занаетчиство обезбедува елеганција и ви нуди уникатно искуство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата