0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Медисон Рид Крајната Боја На Косата Трио-Бринета, боја &засилувач; Одржување Со Сјајна Боја На Коса Комплет Во Сондрио Браун 6.5 ННА, Боја Заживување Сјај &засилувач; ?

Медисон Рид Крајната Боја На Косата Трио-Бринета, боја &засилувач; Одржување Со Сјајна Боја На Коса Комплет Во Сондрио Браун 6.5 ННА,

DEN 1312.00
Во магацинот.

Тековен

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТРАЈНА БОЈА на КОСА : Сјајниот Комплет За Боја на Коса обезбедува прекрасна, висококвалитетна боја за мулти-тонски и природни резултати Работи на различни типови и текстури на коса. Сјајната Боја на Коса е формула базирана на крем, тестирана од дерматолог и не ја оштетува вашата коса—се покажа дека всушност ја подобрува состојбата на вашата коса според независна клиничка студија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата