0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Marvel Avengers Spider-Man Hulk Captain America Zip Up Hoodie Toddler To Big Kid

Marvel Avengers Spider-Man Hulk Captain America Zip Up Hoodie Toddler To Big Kid

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Руно, 60% памук, 40% полиестер Затворање на патент. Машинско миење ладно. Руно, 60% памук, 40% полиестер. Официјално лиценцирани момчиња од Марвел Дете, симпатични, удобни и стилски графички џемпери со долги ракави. Манжетни за ракави со ребра за подобро вклопување; Поштеда нанапред за лесно облекување; Функционални џебови; Пријатна; Влечење на аспираторот. Меки и удобни џемпери со качулка, кои се лесни за децата да се облекуваат; Направено да биде трајна и долготрајна зимска облека неопходна за вашето атлетско дете. Удобна и забавна младинска надворешна облека со симпатични и разиграни дизајни на ликови во кои вашето дете ќе сака да биде пријатно кога станува збор за скокач и џемпер. Совршено за подарок за роденден, секој ден носење, подарок за Божиќ, игра на отворено и ладно време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата