0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Панталони со деца со деца/деца

Панталони со деца со деца/деца

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Затворање на патент Погледнете етикета. Материјал : полиестер. Ткаенина : Твил. Дизајн : Лого, текстура. Вметнувања на нозе за движење на ткаенини, поставени, засилени шиење, странични отвори, бод со игла. Полева : Drawcord. Материјал : полиестер. Ткаенина : Твил. Дизајн : Лого, текстура. Вметнувања на нозе за движење на ткаенини, поставени, засилени шиење, странични отвори, бод со игла. Полева : Drawcord.

Параметри на производот

Стоката во категоријата