0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Градоначалник - 3 парчиња тренерки за момчиња - 3829, зелена боја

Градоначалник - 3 парчиња тренерки за момчиња - 3829, зелена боја

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

Полиестер, памук 60% памук 39% полиестер 1% еластомер. Есен-зима колекција. Полиестер, памук. 60% памук 39% полиестер 1% еластомер. Есен-зима колекција. Градоначалник - 3 парчиња тренерки за момчиња - 3829, зелена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата