0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Типант Момче Облека Облека За Мали Деца, Кошули Со Долги Ракави + Елек + Панталони Партиски Костум

Типант Момче Облека Облека За Мали Деца, Кошули Со Долги Ракави + Елек + Панталони Партиски Костум

DEN 478.40
Во магацинот.

Тековен

100% памук Затворање на копчето. Миење Раце Само. Пакетот Вклучува : 1x Кариран Елек + 1x Бела Кошула за Фустан + 1 x Карирани Долги Панталони + 1 x Карирани Машнички. Стилски Комплет Костуми За Елеци За Бебиња : Практични и удобни костуми за момчиња, затворање копчиња, лесни за облекување и полетување, одвојливи машнички. Материјал Погоден за кожата : Памучна Мешавина, Изработена од висококвалитетна памучна ткаенина, мека, удобна и дише за носење. Повод : детските свечени облеки се погодни за свадба, роденден, забава, крштевање, црква, вечера, фотографија, училиште, Велигден, Денот на Благодарноста или Божиќ итн. Може да се носи Во Пролет, Лето ,umn и Зима. Миење И нега : Рачно перење или Машинско перење Во Топла Вода. Измијте Одделно. Користете Нежен Детергент без Белило.

Параметри на производот

Стоката во категоријата