0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Под оклоп на оклопната топлина оклоп исмејувана маица со долг ракав

Под оклоп на оклопната топлина оклоп исмејувана маица со долг ракав

DEN 560.00
Во магацинот.

Тековен

Тешка, лесна ткаенина за топлина, со сите придобивки од перформансите на UA компресија Панелите за задната и страничните панели за истегнување испорачуваат стратешка вентилација. Ажурираниот ергономски дизајн ги задржува шевовите од високи области на абразија и ја зголемува издржливоста. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Конструкција на вратот за исмејување за дополнително покритие. Повлечете го затворањето. Тешка, лесна ткаенина за топлина, со сите придобивки од перформансите на компресијата на УА. Панелите за задната и страничните панели за истегнување испорачуваат стратешка вентилација. Ажурираниот ергономски дизајн ги задржува шевовите од високи области на абразија и ја зголемува издржливоста. Изградбата на 4-насоки се движи подобро во секоја насока. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Повлечете го затворањето. Тешка, лесна ткаенина за топлина, со сите придобивки од перформансите на компресијата на УА. Панелите за задната и страничните панели за истегнување испорачуваат стратешка вентилација. Ажурираниот ергономски дизајн ги задржува шевовите од високи области на абразија и ја зголемува издржливоста.

Параметри на производот

Стоката во категоријата