0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Алтра машки AL0A82BW преку чевли за трчање на патот Олимп

Алтра машки AL0A82BW преку чевли за трчање на патот Олимп

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

Увезени Затегнете удобно да ја носите мека и пријатна алтра на Uber преку Олимп. Овој пар има максимално амортизирање за лесни работи. Ултра лесна категорија и дише горно. Оригиналниот стапало за подножје за природно движење. Алтра его максимална мида со лесна пена. Балансираната платформа за амортизирање ја позиционира вашата пета и предниот дел на еднакво растојание од земјата. Затегнете удобно да ја носите мека и пријатна алтра на Uber преку Олимп. Овој пар има максимално амортизирање за лесни работи. Ултра лесна категорија и дише горно. Оригиналниот стапало за подножје за природно движење. Алтра его максимална мида со лесна пена. Балансираната платформа за амортизирање ја позиционира вашата пета и предниот дел на еднакво растојание од земјата. Алтра преку мажот за чевли за мажи во Олимп нуди максимална перница за удобност, оригинална стапало за природно движење и форма на рокер за погон. Нашата избалансирана платформа за амортизирање ја позиционира вашата пета и предниот дел на еднакво растојание од земјата, поттикнувајќи подобра усогласување, подобра форма и слетување со мало влијание.

Параметри на производот

Стоката во категоријата