0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Зимперад американско знаме со долги ракави со долги ракави-маица-патриотска компресија ТЕЕ тренинг за осип чувар за борење на ММА БЈЈ

Зимперад американско знаме со долги ракави со долги ракави-маица-патриотска компресија ТЕЕ тренинг за осип чувар за борење на ММА БЈЈ

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Полиестер, спандекс САД Flag Men Fitness T-Shirtвезди starsвезди ленти за врвот за mma bjj. Погледнете ја табелата со големина. Високо издржлив со засилени споеви и сублимирана графика што нема да избледи - професионална оценка. Обезбедува заштита од 50+, за дишење, брз сув материјал и лесна конструкција на влага дава немилосрдна поддршка без да се жртвува удобност. Дишењето, мека и ткаенина што ја гуши влагата ве одржува суви и удобни за време на вашиот тренинг. Совршена опција за време на разни затворени. Јадете за активности во затворен простор и активности на отворено, како што се BJJ, MMA, Catch Wrestling, NO-GI, бокс, кикбокс, вкрстена обука, јога, трчање, возење велосипед, пливање, сурфање итн. Полиестер, спандекс. САД Flag Men Fitness T-Shirtвезди starsвезди ленти за врвот за mma bjj. Погледнете ја табелата со големина. Високо издржлив со засилени споеви и сублимирана графика што нема да избледи - професионална оценка. Обезбедува заштита од 50+, за дишење, брз сув материјал и лесна конструкција на влага дава немилосрдна поддршка без да се жртвува удобност. Дишењето, мека и ткаенина што ја гуши влагата ве одржува суви и удобни за време на вашиот тренинг. Совршена опција за време на разни затворени. Јадете за активности во затворен простор и активности на отворено, како што се BJJ, MMA, Catch Wrestling, NO-GI, бокс, кикбокс, вкрстена обука, јога, трчање, возење велосипед, пливање, сурфање итн. Нашите сеопфатни маици за печатење се дизајнирани да направат Изгледате повеќе индивидуални и уникатни, ставајќи ве во центарот на вниманието.

Параметри на производот

Стоката во категоријата