0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Linechstrap linemoon jockstrap секси долна облека атлетски поддржувачи мрежи за џокери машки

Linechstrap linemoon jockstrap секси долна облека атлетски поддржувачи мрежи за џокери машки

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Материјал : полиамид/спандекс Еластично затворање. Удобно со висококвалитетна мазна ткаенина од мрежа, дише и мека. Мода и секси дизајн на намалување на низок пораст. Флексибилна еластична лента за половината, многу издржлив и практичен. Машина/рака миење со ладна вода. Идеален атлетски поддржувач за обичен/спорт/салата/фитнес. Материјал : полиамид/спандекс. Еластично затворање. Удобно со висококвалитетна мазна ткаенина од мрежа, дише и мека. Мода и секси дизајн на намалување на низок пораст. Флексибилна еластична лента за половината, многу издржлив и практичен. Машина/рака миење со ладна вода. Идеален атлетски поддржувач за обичен/спорт/салата/фитнес. Што добивате : Премиум ланими за џокери за мажи во опсег на големина : мал, среден, голем, X-голем, xx-голем. Овие џокери се достапни во следниве бои : црна, темна, морнарица, сива, бела, црвена. Наменето за вас : Нашата каиш за џокер е дизајниран да направи да изгледате одлично.

Параметри на производот

Стоката во категоријата