0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Серпентина за мажи на Скехерс 2,0

Серпентина за мажи на Скехерс 2,0

DEN 821.76
Во магацинот.

Тековен

Кожен ѓон Патика со чипка со ленти со ленти со шарени џили и гумени лого. Меморија за пена. Шок апсорбира мида. Микропер за странични панели за ефект на ладење. Кожа од кожа на чипка со меморија со пена во меморија, Скекерс е наградуван глобален лидер во индустријата за обувки за животниот стил, која дизајнира, развива и пазари обувки за начин на живот што апелира до мажите, жените и децата што штедат на трендот. Успехот на компанијата произлегува од високо квалитетна, диверзифицирана и достапна линија на производи што ги задоволува различните потреби на животниот стил на потрошувачите. Бидејќи е почеток во 1992 година, разновидните производи на Skechers се зголемија од чизми во стилот на комунални услуги за да вклучуваат седум брендови Skechers и пет уникатно брендирани модни линии за мажи и жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата