0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Тактички маички за компресија со долги ракави на TSLA, ладно суво атлетско вежбање кошула, активни маици со основен слој

Тактички маички за компресија со долги ракави на TSLA, ладно суво атлетско вежбање кошула, активни маици со основен слој

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

85% полиестер, 15% еластан Повлечете го затворањето. *Предупредување : Точно за големината : Ве молиме следете ги примерите за големина подолу*(пр. : Големина „Голема препорачана“ - големина за 6 "215 фунти. : Големина" Средна "5'9" 165 фунти. Серија за тактичка компресија TSLA дизајнирана за сите сезони. Совет за перење : Измијте одделно пред да носите. [Материјали] Мешавината на ткаенината од полиестер и спандекс е одлична еластичност и засилен опсег на движење. [Хипер-контролна ткаенина] Се одликува со ткаенина од следната генерација што помага да се излади и да го минимизира времето на закрепнување. [Заштита на сонце] ја заштитува вашата кожа од штетни УВ зраци за повеќе од 99%. [Slatlock Seams] Тоа го елиминира Чафинг и ја зголемува издржливоста на кошулата. Погоден е за разни активности на отворено, вклучително и тактички тренинг, тренингот, искачување, пешачење, трчање, кошарка, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата