0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Мали дуксери за убавина за мажи поштедуваат SweShirts Fleece Sherpa наредени јакна за тешка категорија во тешка категорија волна волна

Мали дуксери за убавина за мажи поштедуваат SweShirts Fleece Sherpa наредени јакна за тешка категорија во тешка категорија волна волна

DEN 687.84
Во магацинот.

Тековен

Полиестер, памук, руно Затворање на патент. ❄ [Модна ткаенина од јакна во тешка категорија] 65% полиестер, 35% памук. Да ви носи искуство со топло и удобно. ❄ [Zip-Front Hooded Reece јакна] во која има разделени џебови од кенгур и ребрести половини и манжетни. Силно, предните џебови се доволно големи за да ги носат вашите клучеви, мобилен телефон, паричник или какви било лични работи. Ова сигурно ќе ве направи лесно да патувате! ❄ [Мекиот џемпер на мека шерпа] дури и вклучувајќи ги и ракавите, што помага да се блокира студот. Затоа, можете да ја поминете зимата поубава. ❄ [Full Zipper Hoodie] погоден за активности за слободно време со овој цврст стил на боја. ❄ [Големината] Големината на овие обични дуксери е големина во САД, ве молиме купете ја со вообичаена големина на облекување или можете да извлечете предлози од коментари на дното. Полиестер, памук, руно. Затворање на патент. ❄ [Модна ткаенина од јакна во тешка категорија] 65% полиестер, 35% памук. Да ви носи искуство со топло и удобно. ❄ [Zip-Front Hooded Reece јакна] во која има разделени џебови од кенгур и ребрести половини и манжетни. Силно, предните џебови се доволно големи за да ги носат вашите клучеви, мобилен телефон, паричник или какви било лични работи. Ова сигурно ќе ве направи лесно да патувате! ❄ [Мекиот џемпер на мека шерпа] дури и вклучувајќи ги и ракавите, што помага да се блокира студот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата