0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Шампионска машка анорак јакна со аспиратор, лесна вода отпорна на вода пакуван најлонски јакна со качулка за мажи, иконично лого „Ц“

Шампионска машка анорак јакна со аспиратор, лесна вода отпорна на вода пакуван најлонски јакна со качулка за мажи, иконично лого „Ц“

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

100% најлон Повлечете го затворањето. Лабаво вклопување- Додадете слој под дополнителна топлина, или карпете го пространа!. Класично иконосно лого-лого- извезено в лого седат на градите. Најлон отпорен на вода. Функционирајте го џебот од прв преден патент што се дуплира како пакувачки носач за носење. Погледот- полу-зип пулвер, еластични манжетни и аспиратор за заклучување на банџи и лента за половината. Деталите - иконското лого „Ц“ на левиот ракав и влечените патенти. Внимание на сите кампери, планинари и велосипедисти, лесната пакувачка анорак половина поштенски е ваша нова авантура од суштинско значење! Лесен најлон ви овозможува да ја исцедите оваа машка качулка во најмалиот агол на ранецот за лесно складирање во движење. Предниот џеб на патент се дуплира како торбичка за носење за вашата лесна технологија и клучеви. Тоа е исто толку функционално колку што е модерно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата