0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
МАГНИВИТ Машки Капри Карго Шорцеви Секојдневно Пешачење Воена Тактика Под Коленото Шорцеви 3/4 Товарни Шорцеви Со Повеќе Џебови

МАГНИВИТ Машки Капри Карго Шорцеви Секојдневно Пешачење Воена Тактика Под Коленото Шорцеви 3/4 Товарни Шорцеви Со Повеќе Џебови

DEN 527.68
Во магацинот.

Тековен

100% памук Затворање на врвка. Машинско Перење. Материјал : Памук.Удобност и издржлива. Долги Товарни Шорцеви : 15" инсем,еластичен струк без вклучен Ремен, права Нога и прилагодливи манжетни за врвки,затворање на долниот дел од патент. Седум Џебови : 2 Рачни џебови,1 џеб со патент на бутот, 2 предни џебови со размавта и 2 задни џебови со долен дел. Повод : Пешачење,Кампување,Качување,Риболов,Патување,Работа или Какви Било Спортови на Отворено. Облека Нега : Ладна рака / машина за перење одделно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата