0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
6,5 инчи Екстра широк керамички кренати чинии за мачки, надградени покачени порцелански мачки храна храна сад сад, чинија за миленичиња за миленичиња без стрес за ст

6,5 инчи Екстра широк керамички кренати чинии за мачки, надградени покачени порцелански мачки храна храна сад сад, чинија за миленичиња

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

1 x бела крената порцеланска чинија за мачки 1 x сина крената порцеланска чинија за мачки. 【Намалете го товарот на вратот】 Подигнатиот сад за храна и вода. Мачките не треба премногу да ги свиткаат главите за да се хранат кога јадат, што помага да се промовира варењето и да се спречи напрегање во вратот. 【Помалку повраќање од 4,75 инчи, покачени чинии за мачки ставаат уста на мачка во соодветна позиција во однос на стомакот, тоа им помага на мачката полесно да го проголта и да го ублажи нивното повремено повраќање. 【Екстра широк сад за мачки】 Бодот за мачки има овален дизајн со капацитет од 10 мл. Широки со мачки со ширина од 6,5 инчи спречуваат замор на брадата и го одржува лицето чисто, дозволувајќи им на мачките подобро да уживаат во секој оброк. 【Не се лизга】 со дизајн на облик на конус и посилно дно, не е лесно да се падне, спречувајќи го садот за мачки да се лизга низ подот. 【Комплетна храна за храна со мачки, сет 2 чинии за храна и вода за миленичиња во сет, изработени од порцелан со висок квалитет, издржлив и лесен за чистење. Поддржете ја машината за миење садови и микробранова печка. 【Разновиден сад за мачки поставува】 2 чинии во сет, голема чинија за мачки држат вода/храна од 10 мл. Заштедете време повторно и повторно да додадете вода/храна. 【Намалете го товарот на вратот】 Подигнатиот сад за храна и вода. Мачките не треба премногу да ги свиткаат главите за да се хранат кога јадат, што помага да се промовира варењето и да се спречи напрегање во вратот. 【Помалку повраќање од 4,75 инчи, покачени чинии за мачки ставаат уста на мачка во соодветна позиција во однос на стомакот, тоа им помага на мачката полесно да го проголта и да го ублажи нивното повремено повраќање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата