0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Комплет За Чешлање Кучиња Од БАБА АЈКУЛА Машинки За Миленичиња Тример Со Сечила Безжичен Електричен Електричен Брич За Миленичиња Со Низок Шум Комплет За Чешлање ?

Комплет За Чешлање Кучиња Од БАБА АЈКУЛА Машинки За Миленичиња Тример Со Сечила Безжичен Електричен Електричен Брич За Миленичиња Со Низок

DEN 575.84
Во магацинот.

Тековен

●Безбедно И Остро Сечило ● Надградба на нерѓосувачки челик фиксното сечило и керамичкото подвижно сечило можат да обезбедат одлични перформанси на сечење Сечилото доволно остри за долго време користење. Сечила што се одвојуваат,лесно се менуваат и чистат. ●Безжичен И На Полнење ● тримерот за кучиња со вградена батерија е добар за исклучителна флексибилност. Батеријата со висок капацитет може да издржи повеќе од 3 часа, безжичниот дизајн го олеснува движењето по желба. 5-брзински прилагодлив за да ја задоволи вашата различна потреба. €50 db Ултра Тивок Дизајн●Ниски вибрации и ултра тивок дизајн.Бучавата кога работите е само околу 50 db, за да му помогнете на миленичето да се чувствува пријатно, повеќе да не се плаши исечете ја косата. ●Направете Го Чешлањето Лесно+6 заштитни чешли (3мм/6мм/9мм/12мм/15мм/18мм). Прилагодливиот чешел за клипинг е применлив за сечење коса со различна должина; а чешлите за водење што се одвојуваат овозможуваат брзи, лесни промени на чешелот и зголемена разноврсност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата