0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Пилинг Бања Луфа Ракавици Пилинг За Тело Белезници За Миење Кожа Масажа Сунѓер Пешкир Длабоко Чистење Мртва Четка За Кожа Чистење Луксузен Спа Тежок Со Чистач За Н?

Пилинг Бања Луфа Ракавици Пилинг За Тело Белезници За Миење Кожа Масажа Сунѓер Пешкир Длабоко Чистење Мртва Четка За Кожа Чистење Луксузен Спа

DEN 368.00
Во магацинот.

Тековен

Длабоко Исчистете Ја Кожата Ракавиците за пилинг за пилинг за тело со Текстура помагаат да се обнови вашата кожа и да се отстранат сите мртви клетки од кожата Оставајќи ја вашата кожа блескава и подобрете ја циркулацијата на крвта,со ракавица за капење. ●Лесен За Употреба И Одговара На Рацете Со Која Било Големина Носете ракавици за туширање за да уживате во релаксирачки туш. Текстурираните белезници се еластични за истегнување за да одговараат на секоја големина на раката. ●Погоден за Секаков Вид Кожа Работете за сува, мрсна или груба кожа,можете да ги ексфолирате вратот, рамената, стапалата или други области.Измијте ја ракавицата погодна за чистење на дијабетична сува кератинска кожа и збрчкана стара кожа. Влошките за туширање се многу меки и се мијат со рачно изработен сапун за ефикасно отстранување на козметичките остатоци од лицето. ●Дизајн На двојна Страна Двете страни ќе понудат текстура, може да се користи од двете страни, површина слична на луфа која длабоко ја ексфолира и масира вашата кожа. ● ЦЕЛИОТ ПАКЕТ ПРОИЗВОДИ ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА ГО НОСИ ЗЛАТНОТО ЛОГО НА ЈЕЈИМЕИ.Доколку пакетот не е обележан или на друг начин означен, ве молиме направете поврат и жалете се. Ве молиме потврдете дека тоа е продавачот на niki28, а другите копчиња за купување и продавање не се наши производи. Многу купувачи сега добиваат производи без врвки, тие се мали по големина, тенки, груби, лесни за гниење и немаат ефект на пилинг. Капењето е секогаш најудобниот и најрелаксирачкиот момент - - - - Така што ви требаат "ракавици за капење" за да се ослободите од сите мртви клетки на кожата и да уживате Во овој момент За Карактеристиките : } белезниците за Капење се изработени од 100% дебел најлон што го прави многу издржлив.

Параметри на производот

Стоката во категоријата