0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Принц од Персија Воин во рамките на - PlayStation 2

Принц од Персија Воин во рамките на - PlayStation 2

DEN 459.04
Во магацинот.

Тековен

Борба против целиот остров на најбруталните, непопустливи чудовишта кои постојат само за да го мачат човештвото Манипулирајте со околината и користете ги вашите непријатели едни против други, за нов вид борби. Користете ги песоците на времето од првата игра на сите нови начини-создадете уништувачки нови комбинации што ги создавате додека се борите против непријателите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата