0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Овозможено универзален случај на видео игра со вметнување со целосен ракав - Супер НЕС

Овозможено универзален случај на видео игра со вметнување со целосен ракав - Супер НЕС

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

Ги решава вашите потреби за складирање на кертриџ за игри Ќе се сместат : Нинтендо 64, Супер НЕС, Сега Битие, електронски уметности и формати на ЦД без кутија за накит. Случајот има целосен ракав за уметнички инсерти. Случајот вклучува упатства за лесно вметнување и позиционирање на игри. Универзалниот случај на игра „комбо“ ќе смести повеќето брошури за настава. Случајот може да се измени за да одговара на Nintendo NES и другите формати на кертриџ. Прикажете ги и заштитете ги вашите касети за игра Super Nintendo, Nintendo 64 и Sega Genesis. Имате CD, Сатурн или Dreamcast Game Discs без случаи? Овие прават одлични решенија за складирање! Можете дури и да отпечатите свои уметнички дела со сопствени случаи и да ги вметнете во надворешниот ракав. Вклучени : три (3) универзални случаи на игри. Белешка : Игрите не се вклучени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата