0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Гринлански производи Цветни крајбрежни крајбрежни керамички - уникатен декор за домови во Бохо - модерен тематски бохо - обоен светлосен цвет со дијаметар од 4 инчи

Гринлански производи Цветни крајбрежни крајбрежни керамички - уникатен декор за домови во Бохо - модерен тематски бохо - обоен светлосен

DEN 1316.80
Во магацинот.

Тековен

Комплет за прицврстување на Бохо Декор : сет од четири брегови со цвеќиња со цвеќиња, дизајнирани исклучиво за стока на Гринлин Цветните брегови доаѓаат со сопствен елегантен жица за да ги држат и се спакувани во прекрасна кутија за подароци. Секој цветен керамички прицврстувач има дарежлив дијаметар од 4 инчи и е специјално создаден за да одговара на софтвер за пијалоци со скоро сите големини. Керамика со висок квалитет : Одбравме да користиме керамика за неговите долготрајни и издржливи својства. Одликувајќи се со висок сјај, секој цветник го покажува својот уникатен дизајн до својот најдобар потенцијал. Boho Design : Овие симпатични крајбрежје за мажи или жени даваат изјава со внимателно избрана шема на бои. Vивотот сет има прекрасен цветен керамички дизајн. Тие се совршени брегови на Бохо идеални за секојдневна употреба. Единствена идеја за подароци за симпатична сила : Барате симпатичен подарок за домот? Овие брегови на цветни пијалоци ќе направат одличен и шарен додаток на нечија животна средина. Сакајте ги нашите симпатични крајбрежни за пијалоци : ние сме убедени дека нашиот сет на цветни керамички керамии во Бохо е 100% загарантиран да импресионира. Ние сме толку сигурни дека ќе го сакате овој прибор за пијалоци што секој сет исто така доаѓа со гаранција за враќање на парите. Комплет за прицврстување на Бохо Декор : сет од четири брегови со цвеќиња со цвеќиња, дизајнирани исклучиво за стока на Гринлин. Цветните брегови доаѓаат со сопствен елегантен жица за да ги држат и се спакувани во прекрасна кутија за подароци. Секој цветен керамички прицврстувач има дарежлив дијаметар од 4 инчи и е специјално создаден за да одговара на софтвер за пијалоци со скоро сите големини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата