0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Подарок за кабина за сопруг од сопруга, најдобар сопруг некогаш кригла, сопругот на вineубените подароци од сопруга, чаша за кафе, Денот на вinesубените Денот на таткот

Подарок за кабина за сопруг од сопруга, најдобар сопруг некогаш кригла, сопругот на вineубените подароци од сопруга, чаша за кафе,

DEN 111.84
Во магацинот.

Тековен

Совршен подарок за сопругот : Најдобар сопругот некогаш кафе кригла е совршен подарок за Денот на вineубените за сопруг од сопруга Исто така е идеален подарок за годишнина, ден на татковците, роденденски подарок за сопруг. Оваа чаша за кафе ќе го придружува вашиот сопруг да ужива во прекрасно време за кафе. Погоден за разни фестивали : Подарокот за ден на татковците за сопругот е погоден за разни прилики : Денот на вineубените, денот на татковците, роденденот, годишнината од свадбата, ангажманот или Божиќ. Тој влезе во вашиот живот и споделува прекрасни спомени со вас, па тој заслужува романтичен подарок од вас. Одлично занаетчиство : Оваа годишнина подароци за сопругот е изработено од висококвалитетна керамика и зборовите се отпечатени со високо квалитетно мастило. Секоја кригла со кафе кафе е отпуштена на навистина висока температура за да се обезбеди нејзината издржливост. Премиум керамика : Овој подарок за Денот на вinesубените за него е 100% рачно изработен со употреба на висококвалитетни керамички материјали и има сјајна бела површина, што го олеснува чистењето. А капацитетот на 11oz е погоден за сите кралеви пијалоци како што се кафе, млеко, чај или сода. Уникатен дизајн : Овој сопруг подароци за в Valentубените од сопругата е дизајниран со лесна рачка во форма на Ц и дното на чашата што не се лизга. Уникатните и смешни ликови на неа ја изразуваат вашата loveубов и благодарност до вашиот сакан сопруг. Нема причина вашиот сопруг не би го сакал овој супер прекрасен подарок. Совршен подарок за сопругот : Најдобар сопругот некогаш кафе кригла е совршен подарок за Денот на вineубените за сопруг од сопруга. Исто така е идеален подарок за годишнина, ден на татковците, роденденски подарок за сопруг. Оваа чаша за кафе ќе го придружува вашиот сопруг да ужива во прекрасно време за кафе. Погоден за разни фестивали : Подарокот за ден на татковците за сопругот е погоден за разни прилики : Денот на вineубените, денот на татковците, роденденот, годишнината од свадбата, ангажманот или Божиќ. Тој влезе во вашиот живот и споделува прекрасни спомени со вас, па тој заслужува романтичен подарок од вас. Одлично занаетчиство : Оваа годишнина подароци за сопругот е изработено од висококвалитетна керамика и зборовите се отпечатени со високо квалитетно мастило. Секоја кригла со кафе кафе е отпуштена на навистина висока температура за да се обезбеди нејзината издржливост. Премиум керамика : Овој подарок за Денот на вinesубените за него е 100% рачно изработен со употреба на висококвалитетни керамички материјали и има сјајна бела површина, што го олеснува чистењето. А капацитетот на 11oz е погоден за сите кралеви пијалоци како што се кафе, млеко, чај или сода.

Параметри на производот

Стоката во категоријата