0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Јапонски порцелан од мисирка од јапонски порцелан сет 3,3 инчи сет од 5 сетови на рабници јапонски оригинални порцелан

Јапонски порцелан од мисирка од јапонски порцелан сет 3,3 инчи сет од 5 сетови на рабници јапонски оригинални порцелан

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Порцелан Ова е инструмент што се истура. Погоден е за особено ладно. Ова е множество од 5 инструменти за доброто и 5 чаши. Ако сакате повеќе чаши, пребарувате -4580477905054 -. Големината е W3. Тоа е јапонски оригинал. Сај е традиционалното оризово вино на Јапонија. Доаѓа во неколку различни сорти и за прв пат беше направен пред најмалку 2. Совршен за сервирање на вашиот важен гостин. Да : машина за миење садови, не : микробранова печка, не : печка. Целата ставка е бесплатна испорака. Поштенската пошта е вклучена во цена. Јас го испраќам производот кој е помалку од 99 долари во SAL или воздушна пошта со број за следење (ќе пристигне по 10-20 дена), а повеќе од 100 долари во ЕМС или UPS -от или Fed Ex (не можете да го изберете). * Увозните давачки, даноците и давачките не се вклучени во цената на артикалот или трошоците за испорака. Овие трошоци се одговорност на купувачот. * Ве молиме, проверете со царинската канцеларија на вашата земја за да утврдите кои дополнителни трошоци ќе бидат пред наддавање/купување. * Овие трошоци нормално се собираат од компанијата за испорака на товар (испорака) или кога ќе ја одберете предметот - не ги мешајте за дополнителни трошоци за испорака. Ова е инструмент што се истура. Погоден е за особено ладно. Ова е множество од 5 инструменти за доброто и 5 чаши. Ако сакате повеќе чаши, пребарувате -4580477905054 -. Големината е W3. Тоа е јапонски оригинал. Сај е традиционалното оризово вино на Јапонија. Доаѓа во неколку различни сорти и за прв пат беше направен пред најмалку 2. Совршен за сервирање на вашиот важен гостин. Да : машина за миење садови, не : микробранова печка, не : печка. Целата ставка е бесплатна испорака. Поштенската пошта е вклучена во цена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата