0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Депила висина полица за ротирање на лажицата за зачини со повеќе функции за сезонски кутии за зачинети кутии за зачинување на полица за складирање тегла

Депила висина полица за ротирање на лажицата за зачини со повеќе функции за сезонски кутии за зачинети кутии за зачинување на

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Во дневната соба можете да ставите и мали садови за цвеќиња, трофеи, колекционери, книги, фотографии, итн, Па дури и да ги користите за полици за мачки. Хуманизиран дизајн : Работ на полицата за складирање усвојува ергономски дизајн, кој е полесно да се справи, а рачките од обете страни се дизајнирани за лесно кревање и движење. Широка апликација : Дното на зачинот е дизајнирано со 6 кутии за складирање, кои можат да сместат различни зачини, како што се складирање на пилешка суштина, сол, мизо, сусам, цимин во прав и други зачини. Полето што не е лизгање : полицата го одликува пластичниот материјал внатре, материјалот што не се лизга, цврсто ја зафаќа предметот, ротацијата не е лесна за лизгање, полицата има силна компресивна јачина, издржливост, а не деформација. Чувајте ја кујната чиста : Оваа полица ќе ја направи вашата кујна чиста и уредна, правејќи ја организацијата во кујната да заштеди време и да заштеди труд.

Параметри на производот

Стоката во категоријата