0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Hemoton полица за држачи за држачи за складирање на садови за резервоар за капаци на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на садот за садови

Hemoton полица за држачи за држачи за складирање на садови за резервоар за капаци на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот

DEN 143.52
Во магацинот.

Тековен

Задолжителен гаџет во кујната за да ја задржи кујната уредна Нема потреба од вежби, може да се придржуваат до мазни површини како вратата на кабинетот, керамиката, итн. Идеално за држење на сечење, табла за сечење и други кујнски прибор. Се одликува со отпорност на корозија, отпорност на абење, убава и практична. Направено од висок квалитет на пластичен материјал, кој е издржлив и здрав. Задолжителен гаџет во кујната за да ја задржи кујната уредна. Нема потреба од вежби, може да се придржуваат до мазни површини како вратата на кабинетот, керамиката, итн. Идеално за држење на сечење, табла за сечење и други кујнски прибор. Се одликува со отпорност на корозија, отпорност на абење, убава и практична. Направено од висок квалитет на пластичен материјал, кој е издржлив и здрав. Опис Ова е ново дизајнирана полица за покривање на тенџере со исклучителен дизајн на изглед.

Параметри на производот

Стоката во категоријата