0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
ДОДЕЛОТ ДОДЕЛУВАЕ НА ДОГОВОРНИОТ СОНГЕРСКИ ДОДЕЛУВАЕ НА ДОГОВОРНИОТ СОНГЕРСКИ МОНИ МОНИ 12 КЦС ЛЕДИВНИ СПОНГЕРСКИ НИВИ- БЕСПЛАТНО држач за решетки за кујнски мија?

ДОДЕЛОТ ДОДЕЛУВАЕ НА ДОГОВОРНИОТ СОНГЕРСКИ ДОДЕЛУВАЕ НА ДОГОВОРНИОТ СОНГЕРСКИ МОНИ МОНИ 12 КЦС ЛЕДИВНИ СПОНГЕРСКИ НИВИ- БЕСПЛАТНО

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Лепливи држачи за сунѓер- изработени од високо квалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, издржлив и практичен за долготрајна употреба Мијалник што виси кеди- премиум материјали и добра занаетчиство обезбедуваат неговата издржливост и практичност. Sink Drienter Rack-, бесплатен и удобен дизајн, обезбедете ја неговата практичност и популарност. Држач за пешкири за мијалник- решетката за сунѓер за складирање е густа и не е лесна за деформација, не згаснува или паѓа. Држач за сунѓер за мијалник во кујната- решетката за складирање на мијалник обезбедува суво и хигиенско опкружување за прибор за кујна. Лепливи држачи за сунѓер- изработени од високо квалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, издржлив и практичен за долготрајна употреба. Мијалник што виси кеди- премиум материјали и добра занаетчиство обезбедуваат неговата издржливост и практичност. Sink Drienter Rack-, бесплатен и удобен дизајн, обезбедете ја неговата практичност и популарност. Држач за пешкири за мијалник- решетката за сунѓер за складирање е густа и не е лесна за деформација, не згаснува или паѓа. Држач за сунѓер за мијалник во кујната- решетката за складирање на мијалник обезбедува суво и хигиенско опкружување за прибор за кујна. Пакетот вклучува карактеристики на лавици за складирање од 12 x мијалник - материјал : не'рѓосувачки челик. - Haveе имате добро искуство со искуство заради совршена изработка на овој производ. - Боја : црна, сребро.

Параметри на производот

Стоката во категоријата