0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Оби МТ-ОБ-014 шише со земја

Оби МТ-ОБ-014 шише со земја

DEN 374.40
Во магацинот.

Тековен

Големина на производот (L X H X D) : 5,6 x 4,1 x 4,1 инчи (14,2 x 10,4 x 10,4 cm) Desing : Shunsuke kobayashi. Земја на производство : Јапонија. Капацитет : 6,1 fl Oz (180 ml). Материјал : бел порцелан; Спецификации на производот : Поради природата на керамиката, може да има разлики во бојата, големината и тежината на зготвената завршница во зависност од условите на печка и температура. Кулинарските изрази не се само едноставни, туку и пресметаните мисли за дизајн и креаторот се комбинирани за да создадат прекрасен сад.

Параметри на производот

Стоката во категоријата