0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Yapthes jute tote торба, бамбус рачка дами чанти торба торба торба за ленена торба голема

Yapthes jute tote торба, бамбус рачка дами чанти торба торба торба за ленена торба голема

DEN 159.84
Во магацинот.

Тековен

Јута, постелнина Чалбата за намирници може да послужи и како торби за купувачи, торба за подароци, дневна торба за складирање на предмети. Нашите торбички торбички се изработени од јута материјал, кој има текстура на природни влакна, зрачи со уникатен темперамент. Намирници чанти се карактеризираат со дизајн на бамбус рачка, лесен за носење со оваа тркалезна и мазна рачка. Овие вреќи за еднократно користење со голем капацитет можат да издржат одредена количина на гравитација за пикник, употреба на патувања. Постои слој на водоотпорен филм на ЈП за да ги заштити предметите во рамките на чантата за намирници за жени. Јута, постелнина. Чалбата за намирници може да послужи и како торби за купувачи, торба за подароци, дневна торба за складирање на предмети. Нашите торбички торбички се изработени од јута материјал, кој има текстура на природни влакна, зрачи со уникатен темперамент. Намирници чанти се карактеризираат со дизајн на бамбус рачка, лесен за носење со оваа тркалезна и мазна рачка. Овие вреќи за еднократно користење со голем капацитет можат да издржат одредена количина на гравитација за пикник, употреба на патувања. Постои слој на водоотпорен филм на ЈП за да ги заштити предметите во рамките на чантата за намирници за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата