0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
SellToxyz Тоа е д -р всушност кригла, медицинско училиште за дипломирање кригла смешна, идеја за студенти за медицина кригла, студент нов лекар за идеја, графички чаши бе

SellToxyz Тоа е д -р всушност кригла, медицинско училиште за дипломирање кригла смешна, идеја за студенти за медицина кригла, студент

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Оваа чаша за кафе има печатење со висока дефиниција од обете страни, совршено или за корисници на десно или лево Печатено во САД : Сите наши чаши се печатени на екранот во САД. Керамика 11 мл/15 мл високо квалитетна керамичка кригла. Дизајните за чаши за кафе се професионално печатени. Направете некој да се насмевне со смешно, симпатично, гроздобер или експресивно уметничко дело!. Безбедно за целото семејство, може да се стави на машина за миење садови, 100% безбеден за микробранова печка. Неговата керамика е комерцијална оценка и може да се користи за хотели или ресторани. Совршен подарок што одговара на кој било роденден, прослава или едноставно затоа што мора да му кажете на вашата сакана колку ви е гајле. Кликнете на Персонализирајте сега за да ги изберете опциите за големина што сакате пред да ги додадете во вашата количка. Оваа чаша за кафе има печатење со висока дефиниција од обете страни, совршено или за корисници на десно или лево. Печатено во САД : Сите наши чаши се печатени на екранот во САД. Керамика 11 мл/15 мл високо квалитетна керамичка кригла. Дизајните за чаши за кафе се професионално печатени. Направете некој да се насмевне со смешно, симпатично, гроздобер или експресивно уметничко дело!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата