0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Катаку сива мачка смешно шише со вода изолирано од 16 мл од не'рѓосувачки челик термос шише шише за кафе пијалок за кафе, еднократно широко уста, вакуум патување чаша

Катаку сива мачка смешно шише со вода изолирано од 16 мл од не'рѓосувачки челик термос шише шише за кафе пијалок за кафе, еднократно

DEN 383.84
Во магацинот.

Тековен

✔ Почетна и симпатична големина - шишињата со вода 16oz се вклопуваат кај повеќето држачи за чаши Нашите шишиња со вода се обложени во симпатична финиш за печатење, шишиња со еднократно вода. ✔ Материјал-Конструиран со двоен wallид (18/8) 304 не'рѓосувачки челик од храна, шише без вода БПА. Подобро за вас и околината со употреба на метално шише со вода, не кажувајте повеќе на пластични шишиња. ✔Leak Proof - Капакот за протекување значи дека можете да го фрлите ова шише во вашата торба без да се грижите за излевање. Isulation Issulate ✔vacuum-чувајте го вашиот пијалок ладен и топол со часови со шише со двојно идови, изолирано шише со вода. ✔ За вежбање и на отворено - одлично за какви било активирани, патувања, салата, јога, велосипедизам, пешачење, кампување, играње спортски спортови, излети или едноставно да останат хидрирани дома. ✔ Почетна и симпатична големина - шишињата со вода 16oz се вклопуваат кај повеќето држачи за чаши. Нашите шишиња со вода се обложени во симпатична финиш за печатење, шишиња со еднократно вода. ✔ Материјал-Конструиран со двоен wallид (18/8) 304 не'рѓосувачки челик од храна, шише без вода БПА. Подобро за вас и околината со употреба на метално шише со вода, не кажувајте повеќе на пластични шишиња. ✔Leak Proof - Капакот за протекување значи дека можете да го фрлите ова шише во вашата торба без да се грижите за излевање. Isulation Issulate ✔vacuum-чувајте го вашиот пијалок ладен и топол со часови со шише со двојно идови, изолирано шише со вода. ✔ За вежбање и на отворено - одлично за какви било активирани, патувања, салата, јога, велосипедизам, пешачење, кампување, играње спортски спортови, излети или едноставно да останат хидрирани дома.

Параметри на производот

Стоката во категоријата