0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Imeea 7 сос од супа од 7,6 лажица супа од супа 18/10 не'рѓосувачки челик, сет од 2

Imeea 7 сос од супа од 7,6 лажица супа од супа 18/10 не'рѓосувачки челик, сет од 2

DEN 367.84
Во магацинот.

Тековен

✅material : Направено од траен 18/10 не'рѓосувачки челик со високо огледало Цврст и многу здрав. ✅multi-функција : Совршен за служење на грави и сосови мезе, салати, ентериери и десерти. Безбедна машина за миење садови. Sprizzle лажица со плука за лесно да контролира што, каде и колку сакате да истурите. Супа лажица ерфинирана за лов, супа, супа, консом, сосови и преливи за салата. ✅note : Овие се лажица со тешки грави. Тоа е повеќе како мини-ладил и може да држи 30 мл течност. ✅dimension : лажица од миризба - должина : 7inch/18cm; Тежина : 3. Супа лажица - должина : 7,6инч/19,3 см; Тежина : 3. Доаѓа со гаранција за живот на IMEEA, купете со доверба!. ✅material : Направено од траен 18/10 не'рѓосувачки челик со високо огледало. Цврст и многу здрав. ✅multi-функција : Совршен за служење на грави и сосови мезе, салати, ентериери и десерти. Безбедна машина за миење садови. Sprizzle лажица со плука за лесно да контролира што, каде и колку сакате да истурите. Супа лажица ерфинирана за лов, супа, супа, консом, сосови и преливи за салата. ✅note : Овие се лажица со тешки грави. Тоа е повеќе како мини-ладил и може да држи 30 мл течност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата